Stoły do jadalni

Stół jest wyjątkowym meblem, który towarzyszy najwspanialszym rodzinnym momentom, jest świadkiem historii oraz wspomnień. Jako producent stołów firma Zaff ma świadomość ogromnej odpowiedzialności tworzenia mebli o ponadprzeciętnej trwałości z uwzględnieniem aktualnych trendów i ponadczasowego designu. Każdy stół drewniany ma swoją historię, która rozpoczyna się w naszej pracowni i jest kontynuowana w Waszych domach. Proponujemy gotowe rozwiązania, jak też stoły jadalniane, kuchenne i do salonu na indywidualne zamówienie klienta. Wolność wyboru wymiaru, koloru blatu i podstawy pozwala nam realizować najbardziej wymagające projekty na nowoczesne stoły, o nieszablonowym, jak i oryginalnym wyglądzie.

Drewniany stół – prosta konstrukcja, wyrazisty charakter

Proponujemy stoły z litego drewna, z blatem w kolorze naturalnego i ciemnego dębu, a także w wersji zgodnej z oczekiwaniami klienta. Konstrukcja stołu wykonana jest z solidnej stali malowanej proszkowo, występującej w wersji czarnej lub dowolnej według palety barw RAL. Drewno połączone ze stalą tworzy spójną stylistykę, która nawiązuje do klasyki, industrialnej surowości i nowoczesnego minimalizmu. Stół z drewna to mebel, który integruje różne style wnętrzarskie, jak też pokolenia.

Stół dębowy naszego projektu cechuje się prostotą, która objawia się blatem o klasycznej formie, w kolorze naturalnego drewna z wyraźnie zarysowanym usłojeniem. Podstawa jest efektem kreatywnych podróży po zakątkach starych fabryk, ale także galerii sztuki nowoczesnej. Dzięki temu nasze nowoczesne stoły mają charakterny i wyrazisty design, jednocześnie doskonale wpisują się w klimat rodzinnych spotkań. 

Stół z drewna meblem wielopokoleniowym

Stoły i krzesła do salonu i kuchni, które są dostępne w naszej ofercie, powstają z uwzględnieniem potrzeb użytkowania ich przez długie lata. Stół z krzesłami ma być funkcjonalny, ale też być odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie tracąc przy tym swojego unikatowego wyglądu. Wierzymy, że każdy nasz drewniany stół będzie uprzyjemniał Wam chwile teraz i w przyszłości.

Desc

Produkty 16-16 z 16

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Desc

Produkty 16-16 z 16

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
To Top