Krzesła

Długie spotkania z bliskimi kreują nasze najwspanialsze wspomnienia. W rzeczywistości nieubłaganie upływającego czasu są takie chwile, które chcemy zatrzymać na dłużej. Zasiadając przy stole z rodziną, coraz częściej doceniamy to, że możemy być w tym momencie wszyscy razem. Krzesła do stołu powinny być więc wygodne, zapewniać komfort siedzenia, aby nic nie zakłócało spokoju i radości, jaką czerpiemy ze wspólnie spożywanych posiłków i rozmów. Dlatego stworzyliśmy krzesła tapicerowane, uwzględniając preferencje i oczekiwania naszych klientów. Przy wyborze materiałów nie uznajemy żadnych kompromisów, ponieważ mamy świadomość, iż to ich jakość przekłada się na wygodę i trwałość mebli, jakimi są krzesła do jadalni i salonu. Propagujemy elegancką prostotę, ponadczasowy design, uniwersalność w stylowej odsłonie. Nasze krzesła do stołu wyróżniają się więc minimalistyczną formą, konstrukcją lekką oraz niezwykle wytrzymałą.

Nowoczesne krzesła zabarwione gustownym designem

Krzesła tapicerowane wyposażone są w siedzisko wykonane z naturalnej skóry, która wyróżnia się wysoką jakością i wytrzymałością, wydłużając żywotność mebla. Do produkcji stelaża wykorzystujemy solidną stal, świetnie komponującą się z eleganckim skórzanym siedziskiem. Nowoczesne krzesła zaskakują prostotą i jednocześnie niebywałą elegancją. Nogi mogą być kwadratowe lub okrągłe, co pozwala dopasować je do formy i wyglądu stołu.

Nasze nowoczesne krzesła wyposażone są w siedzisko występujące w standardzie w kolorze czarnym, jednak istnieje możliwość wyboru innego wariantu z palety RAL. Podobnie jest w przypadku podstawy, w związku z czym  krzesła do stołu można idealnie zharmonizować z wystrojem wnętrza, potraktować je jako spójną całość ze stołem lub też element wyróżniający się mocniejszą i bardziej wyrazistą kolorystyką.

Krzesła do salonu i jadalni w każdym stylu wnętrzarskim

Loft, nowoczesność, elegancka klasyka, pełne blasku wnętrza glamour – nasze krzesła do jadalni odnajdą wspólny język z każdą aranżacją, dopasują się do jej kanonów oraz podkreślą wyróżniających ją cech. Nowoczesne krzesła doskonale prezentować się będą w towarzystwie drewnianych stołów ze stalową podstawą o wyszukanej formie.

Desc

Produkty 3

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
 1. ZAFF 203 - Krzesło do stołu jadalnianego
  ZAFF 203 - Krzesło do stołu jadalnianego
  Cena promocyjna 799,00 zł Regular Price 1 100,00 zł
  ZAFF 203 - Krzesło do stołu jadalnianego
 2. ZAFF 202 - Krzesło do stołu jadalnianego
  Cena promocyjna 799,00 zł Regular Price 1 100,00 zł
  ZAFF 202 - Krzesło do stołu jadalnianego
 3. ZAFF 201 - Krzesło do stołu jadalnianego
  ZAFF 201 - Krzesło do stołu jadalnianego
  Cena promocyjna 850,00 zł Regular Price 1 100,00 zł
  ZAFF 201 - Krzesło do stołu jadalnianego
Desc

Produkty 3

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
To Top